banner1322
x

BANVİT BRF 2021 YILI SONU FAALİYET RAPORUNU YAYINLADI 

Banvit BRF, 2021 yıl sonu konsolide finansal sonuçlarının yanı sıra Ar-Ge ve inovasyon, kalite güvence ve sürdürülebilirlik gibi farklı alanlardaki çalışmalarına da yer verdiği faaliyet raporunu paylaştı. 

BANVİT BRF 2021 YILI SONU FAALİYET RAPORUNU YAYINLADI 
Endüstrideara

Banvit BRF 1992 yılından beri Borsa İstanbul’a kote olan ve halka açık olarak faaliyetlerini sürdüren bir şirket. Firma son olarak 2021 yılı faaliyetlerini interaktif faaliyet raporunda anlattı ve paydaşlarına sundu. Banvit BRF’nin 2021 faaliyet raporu, sürdürülebilirlik ilkeleri kapsamında sadece dijital kopya olarak hazırlandı. Faaliyet raporu filmi ise Türkçe ve İngilizce olarak yayına alındı.

RAPOR İNTERAKTİF BİR YAPIDA HAZIRLANDI 

Faaliyet raporuna farklı bir soluk getirmek isteyen Banvit BRF, interaktif raporunda şirketin CEO’su ve üst düzey yöneticileri tarafından yıl içinde yapılan çalışmaların özet olarak anlatıldığı kısa videolara yer verdi. İnteraktif bir yapıda hazırlanan raporda ilgili bölümlere tek tıkla hızlıca ulaşmak, raporun bu özelliği sayesinde daha kolay hale getirildi. Ayrıca raporda öne çıkan önemli konu ve başlıkların öne çıkarıldığı kısa bir film çalışması da, interaktif rapora paralel olarak yayına alınarak, sosyal medya platformlarından kamuoyu ile paylaşıldı. 

 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını