banner1322
x

Aygaz, Teknoloji Oscarı'nın sahibi oldu

IDC’nin organize ettiği “Türkiye Teknoloji Sektöründe Kadınlar” ödüllerinde, Aygaz İnovasyon ve Fikri Haklar Müdürü Esin Çınar Akkol ödül kazandı.

Aygaz, Teknoloji Oscarı'nın sahibi oldu
Robot Zirvesi

Aygaz’ın İnovasyon ve Fikri Haklar Müdürü Esin Çınar Akkol, 28 Kasım’da gerçekleştirilen “International Data Corporation (IDC) - Türkiye Teknoloji Sektöründe Kadınlar” ödüllerinde “Innovative Women” (İnovatif Kadınlar) kategorisinde ödülün sahibi oldu. 

AYGAZ’IN ÖDÜLLENDİRİLDİĞİ YARIŞMANIN JÜRİSİNDE SEÇKİN YÖNETİCİLER YER ALDI

İş Sanat Konser Salonu’nda yapılan tören, teknolojiye yön veren kadınları buluşturdu. Akkol, Aygaz’da şirket içi inovasyon kültürünün yaygınlaştırılması ve “Kurumiçi Girişimcilik” çerçevesinde yürütülen yeni ürün, hizmet ve iş modeli projeleri ile söz konusu ödüle layık görüldü.

Boyner Grubu, McDonald’s, IBM, PepsiCo, Microsoft, Eczacıbaşı ve Migros gibi firmalardan üst düzey yöneticilerin seçimleriyle “IDC Türkiye Teknoloji Sektöründe Kadınlar” programında ödül alan isimler belli oldu.

International Data Corporation (IDC), dünya çapında 1.100’ün üzerinde analistiyle beraber, 110’u aşkın ülkede teknoloji ve sektör fırsatları ile trendleri hakkında küresel, bölgesel ve yerel uzmanlık sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 12:25
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını