Assan Panel'e Saudi Build Fuarı’nda yoğun ilgi

Sandviç panel sektörünün önemli firmalarından olan Assan Panel, Suudi Arabistan’da bu sene 31’inci kez gerçekleştirilen Uluslararası Yapı ve Makine Fuarı’nda yer aldı.

Assan Panel'e Saudi Build Fuarı’nda yoğun ilgi
EndüstrideAra - Haber Detay

İSTANBUL(AA) - Kibar Holding’in grup şirketlerinden ve sandviç panel sektörünün önemli ifrmlarından olan Assan Panel, inşaat ve yapı sektörünün önemli fuarlarından olan Saudi Build Fuarı’na katıldı.

Assan Panel tarafından konuyla ilgili olarak yapılan basın açıklamasına göre, 7-10 Ekim tarihlerinde başkent Riyad’da gerçekleştirilen fuar, sektörün önde gelen temsilcilerini bşr araya getirdi. Saudi Build Fuarı, Körfez ülkelerindeki potansiyel yapı yatırım fırsatlarını bir araya getirme, uluslararası iş ortaklıklarını destekleme ve marka tanıtımını geliştirme açısından büyük önem arz ediyor.

Assan Panel, farklı dolgu türlerinde çatı, cephe ve soğuk oda panel çeşitlerini; gün ışığından daha fazla yararlanılmasını sağlayan polikarbonat ürünlerini ve AssanPU markasıyla PU köpük ve PU mastik ürünlerini müşterilere sundu ve fuarda katılımcılardanbüyük ilgi gördü.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 11:48
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler