Assan Hanil'den Automotive Meetings Bursa çıkarması

Kibar Holding çatısı altında faaliyette bulunan Assan Hanil, Automotive Meetings Bursa organizasyonunda yerel ve uluslararası sektör temsilcileriyle buluştu.

Assan Hanil'den Automotive Meetings Bursa çıkarması
EndüstrideAra - Haber Detay

İSTANBUL (AA) - Kibar Holding çatısı altında faaliyette bulunan Assan Hanil, Automotive Meetings Bursa organizasyonunda yerel ve uluslararası sektör temsilcileriyle buluştu.

Kibar Holding tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, otomotiv ve satış sonrası endüstrisi paydaşlarının bire bir görüşmeler gerçekleştirmesini sağlayan Automotive Meetings Bursa, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

30 milyar doların üzerinde bir ihracat hacmine sahip olan otomotiv sektörü için büyük önem arz eden organizasyonda Assan Hanil, firmalarla bire bir görüşmeler yaptı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Assan Hanil İş Geliştirme Direktörü Mustafa Demir Özaçar, organizasyonun tüm katılımcılar için oldukça verimli geçtiğini ve bu tür organizasyonların sektörün gelişimi açısından büyük önem arz ettiğini belirtti.

Özaçar, "Automotive Meetings Bursa otomotiv ve satış sonrası endüstrisinde faaliyet gösteren aktörlerin bire bir görüşmeler yaparak temasta bulunabileceği tek etkinlik. Bu yönüyle sektör açısından kritik öneme sahip. Bu yıl ikinci kez düzenleniyor. Assan Hanil olarak ilk yılında da katılım sağladığımız etkinlikte, bu yıl da önemli temaslarda bulunduk." şeklinde konuştu.

Otomotiv sektöründe yerlileşmeye katkı sunduklarını anımsatan Özaçar, "Bu katkıyı teknoloji yatırımlarımızla artırmayı hedefliyoruz. Sektöre en iyi ve en özgün çözümleri sunmak için Ar-Ge faaliyetlerimiz aralıksız sürdürüyoruz." dedi.

Açıklamada verilen bilgilere göre, Assan Hanil, Kocaeli, Bursa ve Aksaray'da olmak üzere toplam 5 farklı lokasyonda toplam 90 bin metrekareyi aşkın tesislerinde, binden fazla uzman kadrosuyla otomasyona dayalı yüksek teknoloji ile üretim gerçekleştiriyor.

Assan Hanil, sürücü ve yolcu koltuklarının dışında, kapı panelleri, ön ve arka tamponlar, enstrüman panel, konsol, halı, radyatör taşıyıcı, şişirme parçalar, torpido, iç ve dış plastik parçaların üretimini yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 15:01
YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler