banner1322
x

ASELSAN, GELİŞİM PROJELERİYLE FİNALE YÜKSELDİ

ASELSAN, çalışanlarına yönelik hayata geçirdiği öğrenme ve gelişim projeleriyle Küresel Kurumsal Akademiler Konseyi (Global Council of Corporate Universities-GlobalCCU) ödüllerinde finale kaldı.

ASELSAN, GELİŞİM PROJELERİYLE FİNALE YÜKSELDİ
Endüstri 40 Zirvesi

ASELSAN, Küresel Kurumsal Akademiler Konseyi ödüllerinden "Kültür ve Teknoloji" kategorisinde finalde yer alacak. 

Ödüller, 5 Mayıs'ta  "2021 GlobalCCU e-Forum"’da verilecekken, dünyanın dört bir yanından kurumsal akademilerin öğrenme ve gelişim liderleri de bir araya gelecek. ASELSAN'ın da finalist olduğu yarışmada 8 ülkeden 16 kuruluş uluslararası bir jüri tarafından değerlendirilecek ve ödül sahipleri belirlenecek.

ÖĞRENME VE YÖNETİM SİSTEMİ FİNALE TAŞIDI

ASELSAN'ı yarışmada finale taşıyan, çalışanlarına yönelik hayata geçirdiği öğrenme ve gelişim projeleri olurken, öğrenme ve gelişim faaliyetlerinin bütünsel olarak tek bir sistem üzerinden yürütülmesi ve çalışanlara dijital eğitim imkanlarının sunulması gibi amaçlarla 2019 yılında tanıtımı yapılan öğrenme ve yönetim sistemi "a BİL-GE Platformu"ndaki çalışmalar jüri tarafından değerlendirildi.

Çalışanlarının gelişimini sürdürülebilir kılmak için 2020 yılında "a BİL-GE Platformu"nu internet ve mobil uygulama üzerinden de çalışanlarına sunan ASELSAN, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dönemine özel tasarlanan eğitimlerle 9 bin çalışanının gelişim yolculuğunda yanlarında yer aldı.

Geçen yılın öne çıkan öğrenme ve gelişim projelerinden "Bilgi Paylaşım Programı" aracılığıyla kurumsal bilginin paylaşımı ve birbirinden öğrenme kültürünün teşvik edilmesi amaçlanırken, ASELSAN'lılar geliştirdikleri eğitimlerle diğer çalışma arkadaşlarının kişisel ve profesyonel gelişimine katkı sağladı.(AA)

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 08:05
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını