banner1322
x

ANADOLU ISUZU AR-GE ÇALIŞMALARIYLA BÜYÜYOR

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan: "Ar-Ge ve inovasyon alanındaki çalışmalarımız, müşteri taleplerine uygun ürün geliştirme gücümüzü pekiştiriyor, yeni pazarlardaki iddiamızı ve varlığımızı güçlendiriyor" dedi.

ANADOLU ISUZU AR-GE ÇALIŞMALARIYLA BÜYÜYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Anadolu Isuzu, Ar-Ge merkezinde hayata geçirdiği yenilikçi projelerle Turkishtime Dergisi’nin Ar-Ge 250 listesinde tasarım tescil ve faydalı model sayısına göre otomotiv sektöründe en fazla tescile sahip olan marka oldu. Şirket açıklamasına göre, Anadolu Isuzu, teknoloji, akaryakıt, beyaz eşya ve tekstil gibi iş kollarında üretim yapan yerli markaların bulunduğu listede patent sayısı sıralamasında ilk 10’da yer aldı.

“ÜRÜN GELİŞTİRME GÜCÜMÜZ ARTIYOR”

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, 2009 yılında kurdukları Bakanlık onaylı Ar-Ge merkezlerinde yürüttükleri yenilikçi çalışmalarla sektöre öncülük ettiklerini kaydetti. Arıkan, "Dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 konularındaki çalışmalarımızda emin adımlarla ilerliyoruz. Dijital kalite kontrol uygulamaları, akıllı fabrika konseptindeki çalışmalarımız, müşteriye dijital araçlar ve kanalların sunulması gibi birçok alanda projelerimizi devreye aldık. Ar-Ge ve inovasyon alanındaki çalışmalarımız, müşteri taleplerine uygun ürün geliştirme gücümüzü pekiştiriyor, yeni pazarlardaki iddiamızı ve varlığımızı güçlendiriyor." değerlendirmesinde bulundu. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 13:44
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını