banner1322
x

Amazon Türkiye'nin desteğiyle KOBİ'lere e-ihracat eğitimi

Amazon.com.tr'nin Türkiye çapında gerçekleştirdiği "BiTıklaAvrupa e-ihracat eğitimi" Denizli'de toplam 150 KOBİ'nin katılımıyla yapıldı

Amazon Türkiye'nin desteğiyle KOBİ'lere e-ihracat eğitimi
Endüstrideara

DENİZLİ (AA) - Amazon.com.tr'nin Türkiye çapında gerçekleştirdiği "BiTıklaAvrupa e-ihracat eğitimi" Denizli'de toplam 150 KOBİ'nin katılımıyla yapıldı

TOBB, Amazon.com.tr ile Boğaziçi Üniversitesi iş birliğiyle KOBİ'lere ve işletmelere e-ticaretin avantajlarını ve Avrupa'ya e-ihracatın ipuçlarını aktararak yerli markaları e-ihracatla büyütecek BiTıklaAvrupa e-ihracat eğitimi Denizli'de gerçekleştirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi eğitmenleri ve Amazon.com.tr satış ekibi tarafından düzenlen eğitimlere toplam150 KOBİ'den temsilciler katıldı.

KOBİ'lerin Amazon'un Avrupa pazar yerlerinde (Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya ve İtalya) işlerini büyütmelerine ve satışlarını artırmalarına destek olmak amacıyla kurgulanan eğitimler, 2020 senesi süresince Türkiye çapında 20'yi aşkın ilde yapılacak.

Konuyla ilgili olarak Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melek Sözkesen, Denizli ihracat ve turizm şehri olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu:

"KOBİ’lerimizin, iş dünyamızın daha iyi şartlarda yol alması, Denizli markalarının tüm dünyayla buluşması için birçok girişim ve yeniliğe imza atıyoruz. Bu anlamda TOBB, Amazon.com.tr ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçen BiTıklaAvrupa e-ihracat programının bir paydaşı olmaktan mutluluk duyuyoruz. 2020 yılı Denizli için değişim ve gelişimin yılı olacak. Bu değerli iş birliği ihracatçı üyelerimizin ihracatta hak ettiği payı alması, işlerini büyüterek geliştirmeleri için büyük bir adım. Tüm üyelerimize bu iş birliğinden faydalanmalarını önemle tavsiye ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 17:18
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını