banner1322
x

Ako Lastik Kaplama'dan yüzde 40 büyüme başarısı

AKO Grup bünyesinde hizmet veren ve 2018 senesinde yaklaşık 9 milyon lira yatırım gerçekleştiren AKO Lastik Kaplama, üretimde hedeflerinin yüzde 40 üzerinde büyüme gerçekleştirdi.

Ako Lastik Kaplama'dan yüzde 40 büyüme başarısı
Endüstrideara


İSTANBUL (AA) - AKO Grup bünyesinde hizmet veren ve 2018 senesinde yaklaşık 9 milyon lira yatırım gerçekleştiren AKO Lastik Kaplama, üretimde hedeflerinin yüzde 40 üzerinde büyüme gerçekleştirdi.

AKO Lastik Kaplama tarafından basına yapılan açıklamada; marka, yüksek kalite, teknoloji, servis ile hizmet yatırımlarıyla sektörel çıtayı çok daha yukarıya taşımayı amaçlıyor.

Sektöründe pazar lideri durumunda olan  AKO Lastik Kaplama, Türkiye genelinde yaygın hizmet  ağıyla İstanbul, Ankara, Mersin, Denizli’deki AKO’ya ait lastik kaplama fabrikaları ile Edremit, İzmir, Ankara, Eskişehir’deki franchise üretici bayileri "Türkiye’nin Kaplamacısı" olarak nitelendiriliyor.

Soğuk Kaplama, Sıcak Kaplama, Orbit Kaplama hizmetlerinin dışında kaplamada kullanılan yüksek kalite soğuk sırt kauçuğu ile kaplama yardımcı malzemelerinin üretimini de gerçekleştiren firma, sektörünün öncüsü durumunda.

Basın açıklamasında görüşlerine yer verilen AKO Lastik Kaplama AŞ Genel Müdürü Şevket Bacacı, 2018 senesinde toplam yaklaşık 9 milyon lira tutarında yatırım yaptıklarını vurgulayarak, yeni yatırımlar ile değer üzerine kurulu üretim stratejileriyle 2018 senesi için  tahmin ettikleri  hedefin yüzde 40 üzerinde büyüme sağlamayı başardıklarını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 17:24
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını