banner1322
x

Akçansa için Investors In People'da "Altın Standart"

Akçansa'nın insan merkezli yönetim kültürü ve çalışanına yönelik yapmış olduğu yatırımlar, Investors In People (IIP) tarafından "Altın Standart" ile değerlendirildi.

Akçansa için Investors In People'da "Altın Standart"
Enerji Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Akçansa'nın insan merkezli yönetim kültürü ve çalışanına yönelik yapmış olduğu yatırımlar, Investors In People (IIP) tarafından "Altın Standart" ile değerlendirildi.

Konuyla ilgili olarak firma tarafından yapılan açıklamaya göre, Akçansa, uluslararası insan yönetim ve gelişim standardı olan "Investors In People"da (IIP) "Altın Standart"a layık görüldü.

İnsan kaynağının gelişimi ile yönetimine yönelik tüm süreçlere ve uygulamalara odaklanan ve dünyadaki insan odaklı tek kalite standardı durumunda olan IIP süreci, yerli ve yabancı değerlendiricilerin saha incelemeleri ve tüm çalışan grupları ile yapılan görüşmeler sonrası neticelendirildi. Akçansa, "Altın Standart" ile IIP 6.Nesil'de Türkiye'de, bu başarıyı gösteren ilk firma unvanına sahip oldu.

Açıklamada görüşlerine başrvulan Akçansa İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Berrin Yılmaz, IIP yolculuğunu başarıyla tamamlamalarında tüm Akçansalıların emeğinin olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Ulusal ve uluslararası değerlendiricilerin yaptığı süreç ve saha incelemeleri, tüm çalışan gruplarımızla birebir görüşmeler sonrasında 75 ülkede tanınan ve 685 sanayi şirketi ile yapılan karşılaştırma sonucunda IIP sürecini başarıyla tamamladık ve Altın Standart ile değerlendirildik. Çalışanına sürekli yatırım yapan bir şirket olarak aldığımız bu sonuç, esas başarının birbirine inanan, güvenen ekiplerle olabileceğini gösterdi."

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 09:41
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını