Ahşap İşleme Makineleri Fuarı Adana'da başladı

Ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknoloji, ürün ve hizmetlerinin yer aldığı 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları kapılarını açtı.

Ahşap İşleme Makineleri Fuarı Adana'da başladı
Endüstrideara

ADANA (AA) - Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yeniliklerin ve ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknoloji ürün ve hizmetlerinin yer aldığı 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen törende yaptığı açıklamada; mob ve ahşap ürünlerinin, günlük yaşamın her anına dokunan, yaşam kalitesini direkt etkileyen, herkesin gereksinim duyduğu ürünlerin başında geldiğini  vurguladı.

Vali Demirtaş konuşmasında, Orta Doğu başta olmak üzere, Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri için ihracat potansiyeliyle de Adana'nın son derece önemli bir fuar organizasyonuna katkıda bulunduğunu vurguladı. 

2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları,14 Nisan tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 17:17
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını