banner1322
x

ACCOR’DAN AKFEN GYO’YA KİRA DESTEĞİ

Akfen GYO ile olan kira sözleşmesini revize eden Accor Grubu, Akfen GYO’nun sağladığı kira gelirlerini 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren arttıracak.

ACCOR’DAN AKFEN GYO’YA KİRA DESTEĞİ
Endüstrideara

Akfen GYO’nun portföyünde bulunan 15’i Türkiye’de, 4’ü Rusya’da olmak üzere 19 oteli işleten Accor Grubu ile aralarındaki kira sözleşmesi revize edildi.  Akfen GYO lehine iyileştirilen sözleşmeye göre, Akfen GYO’nun sağladığı kira gelirlerinde 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren artış sağlanacak.
11 Mart 2021 tarihinde imzalanan yeni sözleşme ile Akfen GYO ile Accor Grubu arasındaki köklü stratejik ortaklık daha ileri bir seviyeye taşındı.
Kira sözleşmelerinde yapılan revizyon ile Accor Grubu Akfen GYO’nun arkasındaki desteğini artırmış oldu

YENİ PROJELERE DE İMZA ATACAKLAR

110 ülkede, 39 marka ile 5 binin üzerinde otel işleten ve dünyanın en büyük otel operatörlerinden birisi olan Accor Grubu’na bu portföyün 19 otellik yatırımı ile önemli bir partneri olan Akfen GYO’nun arkasında olduğunu bir kez daha göstermiş olduğunu belirten Akfen GYO Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Accor Grubu ile olan birlikteliklerinin pandemi döneminde ve sonrasında da güçlenerek devam edeceğini söyledi. Akın, ileride yeni projelere de birlikte imza atacaklarını sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını