banner1013
x

ABD’Lİ ŞİRKET ANADOLU FLYGT HİSSELERİNİ ALIYOR

Küresel su teknolojisi sağlayıcısı Xylem, Gebze’de üretim yapan Anadolu Flygt Pompa'ya ait tüm hisseleri satın almak için Rekabet Kurumu’na başvurdu. 

ABD’Lİ ŞİRKET ANADOLU FLYGT HİSSELERİNİ ALIYOR
EndüstrideAra1

Küresel su teknoloji sağlayıcısı Xylem, Gebze’de üretim yapan Anadolu Flygt Pompa ve Ticaret'e ait tüm hisseleri satın almak için Rekabet Kurumu’na başvurdu ve yapılan bu başvuruya Rekabet Kurumu’ndan onay geldi.
1991 yılında İstanbul’da kurulan Anadolu Flygt, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikasında dalgıç atık su ve drenaj pompaları, dalgıç karıştırıcılar, havalandırma ekipmanları, UV dezenfeksiyonu ve ozon oksidasyonu, filtrasyon, mono pompalar, hava üfleyicileri üretiyor. 

150 ÜLKEDE FAALİYET GÖSTERİYOR

Dünyanın temiz su ihtiyacını sağlamada yaratıcı çözümler üreten ABD merkezli küresel şirketler grubu Xylem ise, suyu toplanması, dağıtımı, yeniden kullanımı ve doğaya geri döndürülmesine kadar tüm süreçlerde yer alıyor. 150 ülkede faaliyet gösteren grup, yüksek verimli su teknolojisi, endüstriyel pompalar ve uygulama çözümleri ile Anadolu Flygt Pompa’nın tüm hisselerini satın alarak Türkiye’de yerel ortak olmadan yola devam edecek.

YORUM EKLE

Radyo

Dyson

Dergiler