ABDİ İBRAHİM SEKTÖRÜNDE “YILIN EN İTİBARLISI” SEÇİLDİ

Abdi İbrahim, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde halk oylamasıyla sektöründe 'Yılın En İtibarlısı' seçildi.

ABDİ İBRAHİM SEKTÖRÜNDE “YILIN EN İTİBARLISI” SEÇİLDİ
Enerji Zirvesi

Abdi İbrahim tarafından yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye’nin, Akademetre Research & Strategic Planning tarafından gerçekleştirilen İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırmasını baz alarak düzenlediği The ONE Awards 2020 Bütünleşik Pazarlama Ödülleri sahiplerini buldu.
Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle görüşülerek gerçekleştirilen araştırmaya göre, 53 kategoride sektörlerinde yıl içinde itibarını en çok artıran markaların ilan edildiği etkinlikte, Abdi İbrahim de İlaç Sektörü kategorisinde 'Yılın En İtibarlı Şirketi' ödülüne layık görüldü.
Zorlu geçen bir yılda bu denli prestijli bir ödüle layık görülmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Abdi İbrahim Kamu İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörü Dr. Oğuzcan Bülbül, yılın en itibarlısı seçilmenin pek çok ödülden daha kıymetli olduğunu vurguladı.

HEDEF KARBON NÖTR

109 yıldır bu topraklarda şifa dağıtan, Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve lider ilaç şirketi olarak pandemi döneminde büyük bir sorumlulukla hareket ettiklerini ifade eden Bülbül, 109 yıldır devam eden iyileştirme yolculuklarında sayısız defalar yaptıkları gibi bundan sonra da dokundukları hayatları iyileştirmeye devam edeceklerini belirtti. İklim değişikliği ile mücadele ve bu çerçevede 2030 yılında karbon nötr Abdi İbrahim olma hedefleri olduğuna dikkat çeken Bülbül, hayata geçirecekleri toplumsal yatırım programlarıyla da hayatı ve geleceği iyileştirmeye devam edeceklerini belirtti. (AA)

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını