banner1322
x

AB ülkelerinden yatırımcı çekmek için çalışmalar başladı

SİNOP (AA) - Karadeniz'e kıyısı bulunan Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerden Sinop'a, yatırımcı çekmek için çalışmalara başlandığı açıklandı.

AB ülkelerinden yatırımcı çekmek için çalışmalar başladı
Endüstrideara

SİNOP (AA) - SİNOP (AA) - Karadeniz'e kıyısı bulunan Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerden  Sinop'a, yatırımcı çekmek için çalışmalara başlandığı açıklandı.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından basın açıklamasında, Ajans, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası ile THY Sinop Şubesinin ortaklaşa gerçekleştireveği çalışma kapsamında, AB ülkelerinin ticaret ve sanayi odası temsilcileriyle görüşüleceği bildirildi.

Görüşmelerin yaklaşık bir ay sonra üç farklı başlık altında başlayacağı ve yapılacak fikir alışverişlerinin gelecek dönemlerde kentte turizm, üretim ve ticaret alanlarında olumlu yansımaları olacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 19:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
CENK
CENK - 3 yıl Önce

Türkiye'de ekonomi bu durumda iken hangi ABD'li yatırımcıyı ülkemize çekmeye çalışıyorsunuz? Gerçekten buraya yatırım yapacağını düşünüyor musunuz? Siz delik olan ve su alan bir gemiye göz göre göre biner misiniz? Bu konuda kendimizi muhakemeye çekmemiz gerekiyor.

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını