banner1339
x

“17. Kalite ve Başarı Sempozyumu“ yapıldı

Gelecekte bizleri nasıl bir hayat bekliyor? 2030, 2040, 2050'de neler göreceğiz? Robotlar işimizi elimizden alacak mı?" gibi soruların yanıtlarının aradığı sempozyum "Bursa Mükemmellik Ödül Töreni" ile sona erdi.

“17. Kalite ve Başarı Sempozyumu“  yapıldı
Robot Zirvesi

BURSA (AA) - Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) ile Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesince bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilen "Kalite ve Başarı Sempozyumu"  sona erdi.

Bursa'da yer alan bir otelde  düzenenen etkinlik sırasında söz alann KalDer Bursa Şube Başkanı Erdal Elbay, sempozyum için "Gelecek elimizde" temasını tercih ettiklerini  vurguladı.

Bu temayla gelecek ile ilgili görüşlerin artması ve paylaşılmasını arzuladıklarını dile getiren Elbay, ayrıca "Gelecekte bizi nasıl bir hayat bekliyor? 2030, 2040, 2050'de neler olacak? Robotlar işimizi elimizden alacak mı? Yakın gelecekte hangi meslekler ortadan kalkacak? İnsansız araçlar, uzay seyahatleri artık sıradan mı olacak? Gelecekte mutlu insan profili nasıl oluşturulabilir?" daha bir çok soruya yanıt aradıklarını aktardı.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 18:39
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını