HaberOrtak

Başarılı iş ortaklarını ödüllendirdi
Başarılı iş ortaklarını ödüllendirdi

Güvenlik ve iletişim ürünleri alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerinden Bosch Güvenlik Sistemleri’nin 7. İş Ortakları Buluşması ve Ödül Töreni Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirildi. Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Steven Young ve Bosch Güvenlik Sistemleri Ülke Direktörü İlke Frenkel’in katılımıyla gerçekleşen törende, en başarılı performansı gösteren Bosch Güvenlik Sistemleri iş ortakları ödüle layık görüldü.

Hayatı kolaylaştıran teknolojiler
Hayatı kolaylaştıran teknolojiler

Türkiye’nin Ar-Ge lideri Arçelik, bu yıl 20’ncisini düzenlediği ‘Buluş Günü’nde geliştirdikleri ürün ve teknolojilerle tüketicinin hayatını kolaylaştıran ve değer yaratan 600 buluşçusuna ödül verdi. Geçen 20 yılda Arçelik buluşçuları önemli bir kültürel değerimiz olan Türk kahvesi makinesinden buzdolaplarında tazelik ölçere kadar fark yaratan pek çok teknolojiye imza attı. 2500 Arçelik çalışanı, 3300’e yakın patent aldı.

Ar-Ge Merkezlerinin gelişmesi için iş birlikleri önem taşıyor
Ar-Ge Merkezlerinin gelişmesi için iş birlikleri önem taşıyor

Alternatif Yayın Grubu’nun organize ettiği ST Sektör Toplantılarının “Ar-Ge Merkezleri” konulu toplantısının ikinci bölümünde, konunun mali boyutları, bu konudaki iş birliklerinin önemi, Ar-Ge Merkezlerinin sorunları ve çözüm önerileri, geleceği ve sürdürülebilir hale getirilmesi gibi maddeler tartışıldı.


banner89
Sektörel Bültene Abone Ol
Sizce Türkiye’de robot nüfusunun artışı işsizliğe neden olur mu?


Novexx

Robot Zirvesi

Dergiler
Partnerler