Kandan Özgür Gök Haberleri

Kandan Özgür Gök haberleri ve güncel Kandan Özgür Gök gelişmeleri, Kandan Özgür Gök ile ilgili tüm video, Kandan Özgür Gök fotoğrafları ve Kandan Özgür Gök haberleri ST Endüstri Haber sitemizde


Universal Robots Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, cobot’ların yüksek çeşitlilik, düşük ya da yüksek üretim...

Depolama Çözümleri

Cobotlar, üretim ve lojistik dünyasında KOBİ’ler için rekabet gücü, esneklik, kalite, sürdürülebilir üretim ve maliyet kontrolü imkânı sunuyor.

Türkiye ve MEA bölgesinde cobot kullanımı giderek artıyor. Gerek KOBİ’ler, gerekse büyük işletmeler artan iş dünyasında artan rekabete karşı otomasyon...

Robot Yatırımları

Universal Robots Türkiye ve  MEA Genel Müdürü Kandan Özgür Gök, cobot’ların teknoloji bariyerinin aşılmasına katkıda bulunduğunu söyledi.

Robot Yatırımları

Kandan Özgür Gök, otomobil devi Opel'in üretimine kolaboratif robot entegre ederek elde ettiği kazanımları ve sektörde cobot kullanımının avantajlarını anlattı.

Robot Yatırımları

Cobot’ların işletmelerde üretkenliği ve kaliteyi artırdığına dikkat çeken Universal Robots Türkiye ve MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, cobot’ların üretimde...

Robot Yatırımları

Kandan Özgür Gök, cobot’larının yüksek hassasiyet ve titizlikle çalışarak ham maddenin en verimli ve en etkili şekilde kullanılmasını sağladığını söyledi.

Universal Robots Türkiye & MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, cobotların akla gelebilecek her çeşit uygulamada kullanıldığını söyledi.

Cobot’ların otomotiv ve yan sanayinde daha fazla yer alması, başta esnek otomasyon konseptiyle hızlı değişimlere kolayca cevap verilmesine katkı sağlıyor.

Universal Robots, cobot teknolojisini yaygınlaştırma amacıyla KOBİ’ler ve geleceğin çalışanları öğrenciler için iki ayrı kampanya başlattı.

Robot Yatırımları

Fark yaratan özellikleriyle endüstri dünyasında tercih edilen cobot’lar, 2030 yılında 24 milyar doları aşacağı tahmin ediliyor.

Robot Yatırımları

Universal Robots Türkiye & MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, KOBİ’lerin dijital dönüşümü gerçekleştirmesinde en kolay yolun cobot teknolojisi olduğunu...

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu