Adnan Dalgakıran Haberleri

Adnan Dalgakıran haberleri ve güncel Adnan Dalgakıran gelişmeleri, Adnan Dalgakıran ile ilgili tüm video, Adnan Dalgakıran fotoğrafları ve Adnan Dalgakıran haberleri ST Endüstri Haber sitemizde


Makina

Türkiye Makina Federasyonu (MAKFED) tarafından üçüncü kez düzenlenen Makine Zirvesi, bu yıl 26 Ekim 2023 tarihinde İstanbul’da kapılarını açacak. 

Makina

MAKFED ev sahipliğinde düzenlenen 3. Makine Zirvesi, 26 Ekim 2023 tarihinde Fairmont Quasar Hotel İstanbul’da gerçekleştirilecek.

İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi Adnan Dalgakıran, 8 Kasım’da yapılacak olan İstanbul Sanayi Odası (İSO) seçimine aday oldu. 

Makina

MAKFED Başkanı Dalgakıran Kazakistan programında, Başbakan Alikhan Smailov ile bir araya geldi. Kazak Başbakan, ülkenin imalat sanayinin geliştirilmesinde Türk makinecilerle...

Makina

MAKFED, İstanbul’da gerçekleşen Makine Zirvesi’nde, sektör profesyonellerinin yanı sıra iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

Makina

Endüstri Radyo basın sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Makina Zirvesi 2022” etkinliği, sektörün önde gelen isimlerini İstanbul Fairmont Quasar Hotel’de buluşturacak.

Makina

MAKFED ve YASAD iş birliği protokolü imzaladı. MAKFED Başkanı Adnan Dalgakıran ve YASAD Başkanı Gönül Kamalı'nın bir araya geldiği programda,...

Makina

Türkiye Makina Federasyonu’nun (MAKFED) 4. Olağan Genel Kurulu 19 Mart’ta toplanırken, başkanlığa yeniden Adnan Dalgakıran seçildi.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu