MEGA DEPO KİRALAMALARI 2023 YILINDA DÜŞÜŞE GEÇTİ MEGA DEPO KİRALAMALARI 2023 YILINDA DÜŞÜŞE GEÇTİ

Türk lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Globelink Ünimar, hizmet alanını genişletecek yeni bir yatırıma imza attı. Tuzla’da gerçekleştirdiği 5000 metrekarelik yeni depo açılışıyla depolama kapasitesini artıran şirket, müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarına da daha hızlı bir biçimde çözüm sunmasının yanı sıra yeni deposunda operasyonel süreçlerin yönetilmesi amacıyla istihdam olanakları da sağlıyor.

YENİLİKÇİ ADIMLAR ATMAYA DEVAM EDECEK

Yeni deponun açılış töreninde konuşma gerçekleştiren Globelink Ünimar Depolama ve Yurtiçi Taşıma Direktörü Volkan Yalçın, müşteri memnuniyetini ve operasyonel mükemmelliği benimseyen bir lojistik şirketi olarak gelişmeye ve genişlemeye büyük bir önem verdiklerini ve depolama ve dağıtım merkezlerinin, tedarik zincirinin ve lojistik süreçlerin yönetimi açısından büyük bir önem taşıdığını söyledi. Bu alanda yapılan yeniliklerin ise müşteri memnuniyetini sağlamak ve paydaşlarının faaliyetlerine maksimum katkı sunabilmek adına oldukça önemli olduğunu belirtti.

Tuzla’da açılışını gerçekleştirdikleri yeni depoyla üst düzey bir hizmet sunmayı amaçladıklarını belirten Volkan Yalçın, hizmet kalitelerini artıracak yenilikçi adımlar atmaya devam edeceklerini söyledi.