G.D, aslen 1923 yılında bir motosiklet fabrikası olarak kurulmuştur ve şu anda uluslararası Coesia Group'un önemli bir parçası olarak küresel imalat endüstrisine hitap eden çok çeşitli çözümlere ve yüksek hızlı üretim hatlarından oluşan bir portföye sahip. Şirket, yeni ürün serileri için özel tasarlanmış son teknoloji makineler sunma konusunda saygın bir birincil ortak olarak görülmektedir.

G.D, müşterilerin ihtiyaçlarına tam olarak uyan son derece rekabetçi ürün ve hizmetler sunma taahhüdünün yanı sıra, bir inovasyon ve derin dönüşüm yörüngesine girmiştir. Bu yolculuk, gelecek nesil ürünlerin montajını ve paketlenmesini yapabilecek otomatik makineler için yeni prototiplerin geliştirilmesini içermektedir. Bu entegrasyon, şirketin kapsamlı deneyimini, tarihi boyunca G.D'nin imzası niteliğinde olan en son teknoloji ile bütünleştirmektedir.

Bu hedefe ulaşmak için G.D, Panasonic TOUGHBOOK cihazlarını üretim çözümlerine entegre etti. Başta G2 ve 33 modelleri olmak üzere bütünsel dayanıklı tabletler temel olarak iki şekilde kullanılıyor: Wi-Fi, Ethernet ve genişletilmiş RAM bağlantısına sahip makine üzerine kurulu standart mod ve saha operatörleri tarafından teknik kullanım ve şubelerde uzaktan yardım için LTE modülüne sahip bağımsız mod.

G.D HMI ve Uzaktan Üretim Yardımı Mühendisliği Kıdemli Uzmanı Maurizio Maglioni, "25 yılı aşkın süredir endüstriyel bilgisayarlar kullanan bir şirket olarak Panasonic Mobile Solutions'a geçişimiz, yerleşik mobil etkileşimler için tek, güvenilir ve rekabetçi bir tedarikçi belirleme arayışımızdan kaynaklanıyor. Uzun vadede istikrar gösteren bir ürüne sahip olmak, sürüm yönetimi, uyumluluk ve cihazın eskimesi açısından bizim için çok önemliydi. Panasonic'in süreçte tek bir kusur olmadan donanım ve yazılım genelinde özelleştirme ve tutarlı güncellemeler sunması ve güvenilirliği hemen göze çarptı."

Makinelere entegre edilmek üzere tasarlanan bu cihazlar, sıkı güvenlik, sağlamlık ve toza dayanıklılık standartlarını (IP65) karşılıyor ve bu özellikleri müşterilerin yüksek güvenilirlik talepleriyle sorunsuz bir şekilde birleştiriyor. Panasonic'in TOUGHBOOK'ları, güvenilirlik kriterlerini uygun bir şekilde karşılıyor ve makine kontrolü, gelişmiş operatörler için arayüz hizmetleri, uzaktan yardım ve mobil etkileşim gerektiren diğer görevleri kapsayan bir dizi işleve hizmet ederek G.D'nin operasyonlarının ayrılmaz bir parçası haline geliyor.

MAXION WHEELS'İN DİJİTAL DÖNÜŞÜM STRATEJİLERİNİ AÇIKLADI MAXION WHEELS'İN DİJİTAL DÖNÜŞÜM STRATEJİLERİNİ AÇIKLADI

Panasonic Connect Kilit ve İş Ortağı Hesap Yöneticisi Luca Santonico, "Bakış açılarımızın uyuştuğu değerli bir iş ortağımız olan G.D ile yaptığımız iş birliğinden çok memnunuz" diyor. "Kuruluşlarımız farklı sektörlerde faaliyet gösteriyor, fakat ikisi de teknoloji ve inovasyonu özümseyerek heyecan verici bir sinerjiyi teşvik ediyorlar."

Editör: Merve Kaya