Sağlam ve yüksek doğruluk oranına sahip olan kapsamlı basınç gösterge serisi; cihazın kolay tutulmasını sağlayan koruyucu muhafaza, parlak arka aydınlatmalı ekran ve toplam basınç ölçümü çözümüne yönelik isteğe bağlı basınç testi setleri sunuyor.

FLUKE'TAN GÜVENİLİR BASINÇ TEST GÖSTERGELERİ

Taşınabilir elektronik test ve ölçüm teknolojisinde dünya lideri olan Fluke Corporation, Fluke® 700G Serisi Hassas Basınç Test Göstergelerinin en zor endüstriyel ortamlarda yüksek doğruluk oranıyla basınç ölçümü sağlayan dokuz adet kullanımı kolay, sağlam ve güvenilir modelini sunar.

700G Serisi modelleri, bir yıl içinde %0,05 oranında toplam ölçüm belirsizliği ile hemen hemen tüm uygulamalara yönelik basınç testi sağlayarak 0,001 psi’lik çözünürlük (model 700G04) ile -14 ve 15 psi (inç kareye düşen ağırlık) değerleri arasında ve 1 psi’lik çözünürlük (model 700G31) ile -14 ve 10.000 psi değerleri arasında ölçüm yapabilir. Bu modeller, 700G/TRACK yazılımıyla birlikte kullanıldığında 8493 adete kadar basınç ölçümü kaydı tutabiliyorlar.

Tüm bu modeller, verilerin herhangi bir ortamda kolaylıkla görüntülenebilmesi için; parlak arka aydınlatmalı ekran, hızlı bağlantı yapmaya yönelik ¼ inç ISO adaptöre ¼ inç NPT ve göstergeyi koruyup tutulmasını kolaylaştıran lastik muhafaza özelliklerine sahipler.

Basınç göstergeleri, patlayıcı gaz içeren alanlarda çalışmaya yönelik CSA: Sınıf 1, Bölüm 2, Grup A-D ve ATEX: II 3 G Ex nA IIB T6’nın Kendinden Güvenli derecelendirmesine sahiptir.

BASINÇ TESTİ SETLERİ

700G Serisi, eksiksiz basınç testi çözümleri sağlamak için isteğe bağlı iki test seti sunuyor. 700HTPK Hidrolik Test Seti ve 700PTPK Pnömatik Test Seti; hortum, el pompaları ve adaptörler içermektedir ve eksiksiz, taşınabilir test sistemleri oluşturmak için 700G Serisinden herhangi bir gösterge ile birleştirilebilirler. Her iki set de göstergenin pompaya bağlı kalmasını sağlamasının yanı sıra pompayı ve göstergeyi korumak için sağlam bir kasaya sahiptir.

TÜDÖKSAD’IN 24. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ TÜDÖKSAD’IN 24. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

Fluke 700G/TRACK kayıt yazılımı, basınç ölçümlerini kaydeder ve analiz etmesi gereken kişiler için kayıtlı verilerin bilgisayara indirilmesini sağlar. 700G/TRACK ile kayıt yapılandırmaları, uzaktan kayıt olayları için 700G Serisi göstergelerine indirilebilmektedir. Daha sonra bu ölçümler bir bilgisayara yüklenebilir, görüntülenebilir ya da daha fazla analiz için dışa aktarılabilirler.

700G/TRACK, bilgisayarla bağlantı kurmak için bir kablo içermektedir.

Editör: Haber Merkezi