banner1322
x

SEPAŞ ENERJİ’DEN 2 BİN İŞLETMEYE İNDİRİMLİ ELEKTRİK

Sepaş Enerji ve Söke Ticaret Odası ile önceki gün protokol imzaladı. Anlaşmaya göre ilçedeki 2 bin ticari işletme uygun fiyatlı elektrik hizmetinden yararlanabilecek.

SEPAŞ ENERJİ’DEN 2 BİN İŞLETMEYE İNDİRİMLİ ELEKTRİK
Endüstrideara

Konutlardan ticarethane ve sanayi kuruluşlarına dek uzanan geniş yelpazede 4 milyon kişiye enerji hizmeti sunan Sepaş Enerji, yeni iş birliğini duyurdu. Söke Ticaret Odası (STO) ile varılan anlaşma kapsamında, odaya kayıtlı 2.000 işletmenin enerji ihtiyacı indirimli fiyatla karşılanabilecek. Sepaş Enerji Orta Ölçekli Müşteriler Bölge Müdürü Barış Mekik ve Söke Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay, oda genel merkezinde bir araya gelerek indirim protokolünü imzaladılar.

ÜRETİCİLERE EKONOMİK DESTEK

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Sepaş Enerji Orta Ölçekli Müşteriler Bölge Müdürü Barış Mekik, “Anlaşma, ilçedeki iş insanlarına ve girişimcilere ekonomik destek niteliği taşıyor. Aydın kentimiz başta turizm olmak üzere sanayi ve tarım alanlarında önemli işletmelere ev sahipliği yapıyor. STO ile başlayan iş birliğinin kent geneline yayılmasını hedefliyoruz. Sepaş Enerji olarak, Türkiye’nin dört bir yanında üreten ve bu zor dönemde ekonomiye katkı sağlayan iş insanlarına destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İşletmecilerin beklentilerini göz önünde bulunduruyoruz. Onlar için en avantajlı, rekabetçi ve şeffaf fiyatlandırma tarifesini hazırlıyoruz.” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 07:51
YORUM EKLE

Kontek

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını