banner1322
x

Mitsubishi Electric, dijitali evlere ulaştırıyor

Mitsubishi Electric, pandemi döneminde paydaşlarıyla olan iletişimini dijital platformlar üzerinden sürdürüyor.

Mitsubishi Electric, dijitali evlere ulaştırıyor
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Mitsubishi Electric, pandemi döneminde paydaşlarıyla olan iletişimini dijital platformlar üzerinden de devam ettiriyor.

Konuyla ilgili olarak firma tarafından yapılan açıklamaya göre, Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Bölümü Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Tolga Bizel, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından düzenlenen webinarlarda katılımcılarla buluşmaya başladı.

Dijital Fabrikalar Zamanı konseptliyle düzenlenen online seminerlerin ilki 16 Mayıs tarihinde Gömülü Bilgisayar Sistemleri başlığıyla gerçekleşti ve büyük ilgi gördü.

Yeni webinarlar, 6 Haziran’a kadar her hafta cumartesi saat 15.00'te canlı olarak yayınlanmayı sürdürecek.

Sanayi 4.0’a dijital fabrika konsepti e-F@ctory ile yanıt veren Mitsubishi Electric, yönetimden üretim katına kadar tüm fabrika katmanlarını optimize etmek için ileri teknolojileri kullanan bu konseptle üreticilerin küresel rekabette öne çıkmasına olanak sağlıyor.

Tescilli yapay zeka (AI) teknolojisi Maisart ile şirketlerin yapay zekadan yüksek fayda sağlamaları için uğraşan Mitsubishi Electric; robotlar, gömülü bilgisayar sistemleri ve akıllı PLC’ler başta olmak üzere tüm yeni nesil otomasyon çözümleriyle üretimde maliyetleri minimuma indirirken verimliliği maksimuma ulaştırıyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 11:10
YORUM EKLE

Kontek

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını