ZYXEL TÜRKİYE'DE ÖNEMLİ ATAMA

Özden Aliyagiç Uyar, Zyxel Türkiye & Ortadoğu Ülkeleri Marka ve Pazarlama Müdürübu görevine ek olarak Benelüks bölgesinin de yönetiminden sorumlu kişi oldu.

ZYXEL TÜRKİYE'DE ÖNEMLİ ATAMA
Enerji Zirvesi

BÜLENT TAŞKIN - 2013 senesinden beri Zyxel Türkiye Marka ve Pazarlama Müdürü olarak görev alan Uyar, Nisan 2017 tarihinden itibaren Ortadoğu bölgesinin de marka yönetimi ve pazarlama faaliyetlerinin koordinasyonunu gerçekleştiriyordu.

Toplamda 13 seneye yakın bir süre Zyxel çatısı altında farklı pozisyonlarda görev aldığını söyleyen Özden Aliyagiç Uyar, bölgesel sorumluluğunun artması ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Zyxel Networks, kurumsal müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak uçtan uca bulut tabanlı ağ çözümleri sunmanın yanında; bireylerin de hayatını kolaylaştıracak yeni teknolojiler geliştiriyor.Uzman Ar-Ge personelimiz, işe kendini adamış deneyimli ekibimiz ve dinamik iş ortaklarımız ile faaliyette bulunduğumuz ülkelerin dijital dönüşümüne liderlik önceliklerimiz arasında yer alıyor. Zyxel Networks Ailesi’nin bir üyesi olmaktan ve farklı ülkelerdeki ekiplere liderlik etmekten gurur duyuyorum.

Bir markanın asıl gücü; bireyleri ve kurumları anlama yetisi ile doğru orantılıdır. Dijital dönüşüm projelerimiz dışında kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz ile de topluma katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

ÖZDEN ALİYAGİÇ HAKKINDA

Profesyonel iş yaşamına 2004 senesinde Yıldız Holding bünyesindeki Hızlı Sistem A.Ş.’de Kurumsal Marka İletişimi Asistanı olarak adım atan Özden Aliyagiç Uyar, daha sonra Vogel Burda Communications’ta yaklaşık üç  sene boyunca Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü olarak çalıştı. 2007-2011 seneleri arasında Zyxel Türkiye’de Halkla İlişkiler Müdürü olarak çalışan Uyar, 2012-2013 snelerinde ise Bircom’da pazarlama müdürü olarak görev yaptı. 2013 senesinde Marka ve Pazarlama Müdürü olarak tekrar Zyxel bünyesinde çalışmaya başlayan Uyar, Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde yaptı.2017 senesinde ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi/MBA alanında yüksek lisans yapan ve iyi derecede İngilizce bilen Özden Aliyagiç Uyar, evli ve bir erkek çocuk annesidir.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 16:39
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını