Yünel Genel Müdürü Ufuk Yünel’in iş gündemi…

Yünel, çok sayıda sektöre hitap eden 12 farklı grubunda üretim gerçekleştiriyor. 2017 yılında yaptığı fabrika yatırımı ile büyüme ivmesini arttırdı ve büyük kapasitelerde farklı makine tiplerine esnek üretim sağlamakta.

Yünel Genel Müdürü Ufuk Yünel’in iş gündemi…
EndüstrideAra - Haber Detay

Ufuk Yünel, ST Ağır Sanayi Çözümleri Dergisi’ne verdiği röportajda yeni dönem iş gündemlerinden bahsetti ve “Ekonomik durağanlık ve kurdaki dalgalanmalar bizi daha az etkiledi. Çünkü 12 farklı grupta üretim yapmaktayız.” dedi.


Tek başına bir ürün üreticisi olarak sektörde yer almadıklarından ve çözüm ortağı olarak tanındıklarından kaynaklı birçok farklı sektöre hitap ettiklerini burgulayan Ufuk Yünel, geçen sene yaptıkları fabrika yatırımının üretimlerini daha esnek ve hızlı bir hale getirdiğini belirtti.


Ufuk Yünel 2019 yılı gündemleri için son olarak “Yünel olarak, yeni yılda farklı teknolojik ürünlerle ürün yelpazemizi ve müşteri portföyümüzü daha da geliştirerek geleceğe güvenle bakma gayretindeyiz. Yerli üretici olmanın ve sürekli kendini geliştirmenin bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 18:36
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler