banner1114
x

YOLCU360'DE YENİ GÖREVLENDİRME

Yolcu360'ın yurt içi ve yurt dışı tüm marka ve kurumsal iletişim faaliyetlerinin başına Markadan Sorumlu Üst Yönetici (Chief Brand Officer-CBO) ve İcra Kurulu Üyesi olarak Samet Ensar Sarı atandı.

YOLCU360'DE YENİ GÖREVLENDİRME
Proses Zirvesi

Yolcu360 tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket, marka yolculuğuna ve kurumsal iletişim yönetimine liderlik etmek amacıyla  Samet Ensar Sarı'yı yönetim kadrosunda görevlendirdi.

Pazarlama iletişiminin dijitalleşmesine yönelik çalışmalarıyla Türkiye’nin en büyük reklamverenlerine çözümler sağlayan, girişimcilik ve pazarlama konusundakii başarılarıyla sektör liderleri arasında yer bulan Sarı, Yolcu360'ın hizmetlerini kısa sürede globalde 30 binden fazla noktaya taşıma ve şirketin unicorn hedefinde tüm marka iletişim süreçlerinin yönetimini gerçekleştirecek.

İstanbul Erkek Lisesi’ni bitiren Samet Ensar Sarı, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde Pazarlama MBA programını tamamladı.

Cannes Lions Ödülleri, Adobe Travel Marketing Awards, Stevie Awards dahil birçok uluslararası yarışmada ödül alan ve Türkiye'nin sosyal medya alanındaki ilk dijital ajanslarından Dekatlon Buzz'ın kurucu ortağı durumunda olan Sarı, şirketin Avrupa'nın en büyük perakende odaklı pazarlama grubu Altavia ile birleşme sürecine önderlik etti.

Sarı, iş yaşamı süresince akademik çalışmalara katkı sunarken, pazarlama ve bilişim sektörünün gelişmesi için çeşitli organizasyonlara da jüri üyesi ve mentor olarak destek sağladı. (AA)
 

YORUM EKLE

Radyo

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler