banner1339
x

YILIN CFO’SU OLARAK SEÇİLDİ

İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu sene 13’üncü kez gerçekleştirilen 2021 Mavi Elma Ödül Töreni’nde yılın CFO’su ödülünün sahibi Yorglass CFO’su Uğur Şeker oldu.

YILIN CFO’SU OLARAK SEÇİLDİ
Robot Zirvesi

Pandemi tedbirleri kapsamında İşletme Kulübü Youtube hesabından canlı olarak yayınlanan Mavi Elma Ödül Töreni birbirinden değerli isimleri bir araya getirdi. Bu sene Dünya Gazetesi’nin katkılarıyla ve Sevinç Satıroğlu’nun sunumuyla gerçekleşen organizasyonda Yorglass CFO’su Uğur Şeker konuşmasıyla geceye imzasını attı.

“Sizlerin de desteğiyle takdir gören işlere imza atmaya devam edeceğiz”

Kullanılan oylar neticesinde Yılın CFO’su ödülünün sahibi olan Yorglass CFO’su Uğur Şeker; “Ülkemizin en köklü eğitim kurumlarından biri olan İstanbul Üniversitesi’nin İşletme Kulübü ve Dünya Gazetesi iş birliğiyle 2021 Mavi Elma Ödül Töreni’nde Yorglass adına sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu ödül töreninin online ortamda yapılmasına neden olan gelişmelerle birlikte aslında akıllara kazınacak bir tarihe de tanıklık ediyoruz. Gelişen yeni nesil teknolojilerle birlikte, değişen iş süreçleri ve iş yapış şekillerine entegre olmaya çalışırken sizlerin de desteği ile takdir gören işlere adımızı yazdırmak bizlere güç veriyor” şeklinde konuştu.

Ödülü Yorglass çatısı altında almanın büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirten Şeker, “Bu ödülü şahsım adına olduğu kadar bana hedeflerimi gerçekleştirme imkanını sağlayan Yorglass ailesi adına da alıyorum” açıklamsıyla hem Yorglass yönetimine hem de oy veren herkese teşekkür etti.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını