YILDIZ HOLDİNG’DEN İKİ ÖNEMLİ ATAMA

Geçen sene Yıldız Holding Kurumsal İletişim Grup Direktörü olarak göreve gelen Tuğçe Altınsoy, Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürlüğü’ne; Yıldız Holding Kalite ve İş Güvenliği Grup Direktörü olarak çalışmakta olan Nihan Bağrul ise Yıldız Holding İş Sürekliliği, Uyumluluk ve Sürdürülebilirlik Genel Müdürlüğü’ne getirildi.

YILDIZ HOLDİNG’DEN İKİ ÖNEMLİ ATAMA
Endüstrideara

1 seneden fazla bir süredir Yıldız Holding Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü görevini icra eden Tuğçe Altınsoy, Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürlüğü’ne getirildi. İletişim dünyasının çok yakından bildiği bir isim olan Tuğçe Altınsoy, Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü’ne getirildiği 2020 Mart ayından beri Yıldız Holding’in medya ilişkileri ve iletişim faaliyetlerinden sorumluydu. Tuğçe Altınsoy önümüzdeki dönemde Holding ve şirketlerinin medya ilişkileri, lider iletişimi, dijital iletişim, sosyal medya, kurumsal sosyal sorumluluk, etkinlik ve sponsorluk süreçlerinden sorumlu olacak.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VİZYONU NİHAN BAĞRUL’DAN SORULACAK

Senesinden beri Yıldız Holding bünyesinde kalite, iş ve gıda güvenliği alanlarında yöneticilik yapmakta olan Nihan Bağrul; Yıldız Holding İş Sürekliliği, Uyumluluk ve Sürdürülebilirlik Genel Müdürlüğü görevine getirildi. Nihan Bağrul atama öncesinde Yıldız Holding Kalite ve İş Güvenliği Grup Direktörlüğü görevini sürdürüyordu. Nihan Bağrul yeni görevinde Yıldız Holding Türkiye iştiraklerinin Kalite, İş Sağlığı Güvenliği, Çevre, Regülasyon, Operasyonel Mükemmellik, İş Sürekliliği ve Sürdürülebilirlik çalışmalarının, Holding seviyesinde yönetim ve koordinasyonunu yürütecek.  
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını