YEMEKSEPETİ’NE YENİ YENİ KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ

Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini devralan Tuba Güven Saraçoğlu, Yemeksepeti’nin marka stratejisi doğrultusunda kurumsal iletişim süreçlerini idare edecek.

YEMEKSEPETİ’NE YENİ YENİ KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ
Enerji Zirvesi

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nde, Kurumsal İletişim Direktörü pozisyonuna Tuba Güven Saraçoğlu atandı. Uzun senelerdir iletişim sektöründe farklı firmaların kurumsal iletişim ve marka yöneticiliği pozisyonlarında başarıyla görev alan Tuba Güven Saraçoğlu, Yemeksepeti’ndeki yeni görevine başladı.

2001 senesinde Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitiren Tuba Güven Saraçoğlu, 2005 senesinde medya sektörüne adım atarak NTV’de yayınlanan birçok televizyon programında muhabir, editör ve yapımcı olarak yer aldı. 2008 senesinde Lobby PR’da Medya İlişkileri Koordinatörü olarak başlayan Saraçoğlu, 2014-2018 senwlwei arasında n11.com’da Kurumsal İletişim ve Sponsorluk Müdürü olarak görev yürüttü. 2018 yılı itibarıyla ise n11.com’un Kurumsal İletişim, Sponsorluk ve Marka Direktörlüğü görevini üstlendi. 2019 senesinden beri CGV Mars Cinema Group’ta Kurumsal İlişkiler Direktörü pozisyonunda görev alan Tuba Güven Saraçoğlu, Yemeksepeti’nin Yeni Kurumsal İletişim Direktörü olarak marka stratejisi doğrultusunda kurumsal iletişim süreçlerini yönetecek.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını