YEMEKSEPETİ’NE YENİ OPERASYON DİREKTÖRÜ

Yemeksepeti Operasyon Direktörü olarak göreve getirilen Alper Soydaş, kullanıcı deneyimini geliştirme amacıyla, kullanıcılar ve restoranlarla hızlı ve doğru iletişimi sağlayan organizasyonel yapıyı güçlendirecek.

YEMEKSEPETİ’NE YENİ OPERASYON DİREKTÖRÜ
Endüstrideara

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nde, Operasyon Direktörü pozisyonuna Alper Soydaş atandı. Müşteri deneyimi, mobil pazarlama, iş geliştirme ve operasyon yöneticiliği konusunda uzun yıllar birçok saygın şirkette görev yapan Soydaş, Yemeksepeti’nde kullanıcı deneyimini geliştirme hedefiyle kullanıcılar ve restoranlarla hızlı ve doğru iletişimin sağlanması için gerekli organizasyonel yapıyı ve teknolojik altyapıyı oluşturmak konusunda sorumluluk üstlenecek.

1995 senesinde Boğaziçi Üniversitesi, İşletme bölümünü bitiren Alper Soydaş, çağrı merkezi operasyonları, katma değerli telekom servisleri, reklam ve pazarlama, pazar araştırma konularında başarılı çalışmalara imza attı. 2004 senesinde Turkcell Müşteri Deneyimi ve Müşteri Performans Yönetimi Birimi’ni kuran ve yöneten Soydaş, bir süre müşteri deneyimi ve mobil pazarlama konularında start up projelerinde çalışmasının ardından, 2011 senesinde Türk Telekom’da İş Geliştirme Grup Müdürü olarak görev aldı. 2016 yılında eski adıyla Arvato Bertelsmann olan Mayen Çağrı Merkezi’nde Operasyon ve Müşteri Direktörü pozisyonunda bulunan Alper Soydaş, Yemeksepeti’nde Operasyon Direktörü olarak yeni görevine adım attı.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını