Yemeksepeti’ne yeni Müdür

Online yemek siparişinde Türkiye’nin öncüsü olan Yemeksepeti’nde gerçekleşen üst düzey atamaya göre şirketin yeni İK Müdürü İlke Şentürk oldu.

Yemeksepeti’ne yeni Müdür
Robot Zirvesi

Türkiye’de online yemek siparişini ilk olarak başlatan ve öncü konumunda olan Yemeksepeti’nde gerçekleşen atamayla birlikte İlke Şentürk yeni İnsan Kaynakları Müdürü oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nin Felsefe Bölümü’nden mezun olan Şentürk 2019’un Haziran ayı itibariyle yeni görevine başladı. Dinamik ve genç kadrosuyla oldukça dikkat çeken Yemeksepeti, Türkiye’de gençler tarafından en çok tercih edilen markaların başında geliyor. Şirket politikaları gereği genç çalışan tercih eden Yemeksepeti, bu sayede personel profilini daimi olarak dinamik tutuyor ve müşterilerinden övgü topluyor.

İLKE ŞENTÜRK KİMDİR?

Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezuniyetinin ardından Boğaziçi Üniversitesi’nin Felsefe Bölümü’nde eğitim alan İlke Şentürk daha sonra Nottingham Üniversitesi’nde Endüstri ve Örgüt Psikolojisi alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Profesyonel çalışma hayatına Starbucks ve Astrazeneca gibi oldukça bilinen şirketlerin İnsan Kaynakları departmanlarında başlayan Şentürk son olarak Yemeksepeti’ne İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 11:51
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını