banner1322
x

YEMEKSEPETİ BANABİ'NİN GENEL MÜDÜRÜ BELLİ OLDU

Yemeksepeti'nin hızlı market markası Banabi'nin Genel Müdürü Bülent Dölek oldu.

YEMEKSEPETİ BANABİ'NİN GENEL MÜDÜRÜ BELLİ OLDU
Endüstrideara

Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti'nin hızlı market markası Yemeksepeti Banabi'nin Genel Müdürlüğüne Bülent Dölek'in getirildiği duyuruldu.

Firmadan yapılan açıklama doğrultusunda, İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmasının ardından aynı üniversitede mühendislik yönetimi yüksek lisans programını tamamlayan Dölek, 24 yıllık iş deneyiminden sonra Ağustos 2021 itibarıyla yeni görevine başladı.

FARKLI POZİSYONLARDA GÖREV ALDI

Kariyerine 1997 yılında Migros Ticaret A.Ş.'de Ar-Ge Mühendisi olarak başlayan Dölek devamında Kategori Yönetimi'nde yöneticilik yaptı. 2010 yılında katıldığı g2m Dağıtım Pazarlama ve Tic. A.Ş.'de Atıştırmalık, Şekerleme ve İçecek Grupları Kategori Müdürü, Yeni İş ve Satış Geliştirme Müdürü, İş Geliştirme Müdürü, Satış Operasyon Direktörü olarak İcra Kurulu üyeliği pozisyonlarında bulundu.

Kariyerini 2014'te Accenture Türkiye'de Kıdemli Ülke Perakende Müdürü olarak sürdüren Dölek, 2017 yılında McKinsey & Company'de Perakende ve Tüketici Ürünleri Müşteri Geliştirme Lideri pozisyonunda ve son olarak 2019 yılında LC Waikiki'de Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda bulundu. (AA)

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2021, 07:41
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını