WANDA VİSTA İSTANBUL OTELİ’NDE ÖNEMLİ GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Dünyanın ve Çin'in ileri gelen değerli varlık yönetim şirketlerinden birisi olan Wanda Hotels & Resorts'un yurt dışındaki en güçlü turizm girişimi Wanda Vista İstanbul Otel, 25 seneden fazla uluslararası şirketlerin satış ve pazarlama organizasyonlarını başarılı bir şekilde yöneten Giray Çınar’ı Satış ve Pazarlama Direktörü olarak bünyesine kattı.

WANDA VİSTA İSTANBUL OTELİ’NDE ÖNEMLİ GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
Endüstri 40 Zirvesi

Wanda Hotels & Resorts'un Çin'deki en güçlü turizm girişimi Wanda Vista'nın ilk yurt dışı yönetim projesi olan Wanda Vista İstanbul Otel, uzman ve inovatif ekibini, tecrübeli isim Giray Çınar’ın katılımıyla güçlendirdi. 25 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Giray Çınar, şirket stratejileri ve planlamaları doğrultusunda, Wanda Vista İstanbul’a değer sunacak.  

GİRAY ÇINAR HAKKINDA

1996 senesinde Bilkent Üniversitesi’nden Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü bitiren Giray Çınar, 1995 senesinde Hyatt Regency’de Satış ve Grup koordinatörü olarak iş yaşamına adım attı. Kariyerini, Intercontinental Istanbul ve Swissotel The Bosphorus’ta Satış müdürü olarak sürdüren Giray Çınar, 2001-2010 yılları arasında Air France-KLM Royal Dutch Airlines’da satış yöneticisi olarak görev yaptı. Bankacılık, finans, inşaat, ilaç, sigorta, danışmanlık, denizcilik şirketleri basta olmak uzere reeaktif kurumsal hesabından sorumlu olan Giray Çınar, ayrıca partner seyahat acentelerin satış ve ciro yönetiminde görev aldı. 

Giray Çınar, 2010-2012 seneleri arasında Grand Hyatt İstanbul & Park Hyatt İstanbul otellerinde Satış Direktörü olarak kariyerini sürdürdü. 2012-2013 seneleri arasında Barcelo Hotels & Resorts’un Satış ve Pazarlama Bölge Direktörü olarak Türkiye bulunan 3 Barcelo otelinin ve toplam 538 odanın satış ve pazarlama planlarındaki hedeflerine ulaşmalarında aktif rol alan Giray Çınar, satış ve pazarlama ekiplerine liderlik etti. 2013-2015 yılları arasında İstanbul Lütfi Kırdar, Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda Satış, Pazarlama ve Ciro Yönetimi Direktörü olarak meslek hayatına devam eden Çınar, başında bulunduğu ekibinin tüm satış faaliyetlerini yönetti. 

2016-2018 seneleri arasında Mövenpick Otel’in ve 2018-2019 senelerinde Fairmont Quasar İstanbul’un Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’nü de yapan Giray Çınar, yönettiği ekiplerinin satış ve pazarlama hedeflerine ulaşmasını sağlamak için tüm faaliyetlerini yönlendirdi.

Ekim 2021 itibariyle Wanda Vista İstanbul Otel bünyesinde Satış ve Pazarlama Direktörü olarak göreve gelen Giray Çınar, otelin Türkiye’deki operasyonlarına satış, pazarlama ve ciro yönetimi stratejilerine tecrübesiyle ivme kazandıracak.  
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını