banner571
x

VSY Biotechnology'de üst düzey atama gerçekleşti

Biyoteknoloji, medikal ve ilaç alanlarında faaliyet gösteren VSY Biotechnology'nin yeni Üst Yöneticisi (CEO)  Dr. Fatih Ergin oldu.

VSY Biotechnology'de üst düzey atama gerçekleşti
Enerji

İSTANBUL (AA) - Biyoteknoloji, medikal ve ilaç alanlarında faaliyet gösteren VSY Biotechnology'nin yeni Üst Yöneticisi (CEO)  Dr. Fatih Ergin oldu.

Firmadan konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde 2009 senesinde doktora programını bitiren Dr. Fatih Ergin'in ilaç ve medikal sektöründe 20 seneyi aşkın deneyime sahip.

Ergin, VSY Biotechnology'deki uzun süreli kariyerinde, CEO pozisyonuna atanmadan önce Uluslararası Grup Satış Müdürü olarak çalışmaktaydı.

Açıklamada görüşlerine başvurulan VSY Biotechnology CEO'su Dr. Fatih Ergin, VSY Biotechnology'nin sürdürülebilir inovatif yapısı ile dünyada gözde firmalar arasında yer aldığını söyleyerek, "İhracatımız her geçen yıl çoğalıyor. 2019'da 70 ülkeye çıktık ve bu sayı artmaya devam edecek. Umarım 2020 bizim için daha çok gelişeceğimiz, büyüyeceğimiz bir yıl olacak. VSY Biotechnology birçok güzel başarıya daha imza atacak. Hepimiz için iyi bir yıl olsun." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 11:15
YORUM EKLE

Endüstri 4.0

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler