banner1339
x

VODAFONE TÜRKİYE’DE ÖNEMLİ ATAMA

Vodafone Türkiye Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine Meltem Bakiler Şahin atandı. Şahin, mevcuttaki Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini ise vekaleten yürütecek ve şirketin kurumsal proje ve faaliyetlerine liderlik etmeye devam edecek.

VODAFONE TÜRKİYE’DE ÖNEMLİ ATAMA
Robot Zirvesi

Vodafone Türkiye üst yönetiminde yeni bir atama yaşandı. Engin Aksoy’un Vodafone Türkiye CEO’su olarak atanmasından sonra boşalan Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı pozisyonuna Meltem Bakiler Şahin getirildi. Yeni görevinde Vodafone Türkiye’nin tüm bireysel satış ve pazarlama faaliyetlerinin yönetimini üstlenecek olan Şahin, mevcut Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini ise vekaleten gerçekleştirecek ve şirketin yenilikçi endüstriyel ürün ve çözümlerinin hayata geçirilmesinden sorumlu Kurumsal Pazarlama ve Kurumsal Satış ekiplerine ve her biri kendi alanında öncü olan kurumsal programlarına liderlik etmeyi sürdürecek.

MELTEM BAKİLER ŞAHİN HAKKINDA

Vodafone Türkiye ailesine 2017 senesinde Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak adım atan Meltem Bakiler Şahin, Vodafone’un şirketlerin dijital iş ortağı ve toplam çözüm sağlayıcısı olarak konumlanmasına ve bu doğrultuda kurumsal alanın dönüşmesine liderlik etti. Şahin, İTÜ Vodafone Future Lab, Vodafone Business Dijitalleşme Tırı ve Dijital Tarım İstasyonu gibi birçok inovatif projenin hayata geçmesinde önemli rol üstlendi. 
 
Vodafone’dan önce EWE Turkey Grup bünyesindeki Millenicom şirketinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Şahin, bu görevleri kapsamında şirketin büyüme esaslı bir şirkete dönüşme sürecine liderlik etti. Daha sonra 10 yıl boyunca Turkcell bünyesinde pazarlama ve müşteri deneyimi alanlarında farklı görevlerde çalışan Şahin, bundan önce de Sony Ericsson ve Procter & Gamble şirketlerinde çeşitli yerel ve global görevler edindi. 
 
Şahin, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevlerini de yürütüyor.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını