banner1013
x

VODAFONE TÜRKİYE’DE ÖNEMLİ ATAMA

Vodafone Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine Özlem Kestioğlu atandı. Kestioğlu, şirketin kurumsal iş birimi proje ve faaliyetlerinin yürütülmesi konularında sorumlu olacak.

VODAFONE TÜRKİYE’DE ÖNEMLİ ATAMA
EndüstrideAra - Haber Detay

Vodafone Türkiye üst yönetiminde yeni bir atama yaşandı. Şirketin Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı pozisyonuna, 14 Haziran 2021 itibarıyla geçerli olmak üzere Özlem Kestioğlu getirildi. Vodafone Türkiye İcra Kurulu’ndaki üçüncü kadın yönetici olan Kestioğlu, yeni görevinde şirketin yenilikçi endüstriyel ürün ve çözümlerinin faliyete geçirilmesinden sorumlu Kurumsal Pazarlama ve Kurumsal Satış ekiplerine ve her biri kendi alanında öncü olan kurumsal programlarına önderlik edecek.

ÖZLEM KESTİOĞLU HAKKINDA

Satış ve pazarlama konusunda 22 aşkın bir tecrübeye sahip olan Özlem Kestioğlu, bu süreçte SAP, Oracle, KoçSistem ve Accenture gibi teknoloji ve hizmet sektörünün önde gelen şirketlerinde görev aldı. 

Accenture’da Tüketim Malları, İmalat, Perakende, Seyahat ve Taşımacılık Endüstrilerinden Sorumlu Ülke Genel Müdürlüğünü üstlenen Kestioğlu, Vodafone’a katılmadan önce görev aldığı SAP’nin bulut dönüşümü yoluyla büyümesine öncülük eden Güney Avrupa ve Afrika bölgesinde Müşteri Deneyimi Çözümleri Başkan Yardımcısı olarak çalışıyordu. 

İş yaaşmı süresince çok sayıda büyük ölçekli teknoloji ve dijital dönüşüm projesinin geliştirilmesine ve satışına önderlik eden Kestioğlu, aynı zamanda büyümeyi getirecek ekosistem ve kanalların geliştirilmesinde de öncü oldu. 

Teknoloji girişimlerini desteklemek için üniversite teknoloji kuluçka merkezlerinde aktif mentor ve danışman olarak da görev alan Kestioğlu; Arya Kadın Yatırım Platformu Üyesi, TurkishWIN Üyesi ve WEConnect Mentoru olarak kadınların iş yaaşmına ve ekonomiye kazandırılması gayesiyle çalışmalar gerçekleştiriyor
 

YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler