banner1013
x

VODAFONE TÜRKİYE İCRA KURULU’NA YENİ ATAMA

Vodafone Türkiye’de 2010 senesinden beri çalışan Levent Gemici, şirketin Strateji, İş Geliştirme ve Toptan Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

VODAFONE TÜRKİYE İCRA KURULU’NA YENİ ATAMA
EndüstrideAra - Haber Detay

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyette bulunan Vodafone, “2025’e kadar Türkiye’nin en hızlı büyüyen dijital servisler şirketi olma” hedefi uyarınca iş yapış şekillerini sağlamlaştırmayı ve organizasyon yapısını güncellemeyi sürdürüyor.
 
Büyüme odaklı stratejik planları ve ortaklıkları koordine etmek ve toptan satış ticaretinin büyümesini sürdürmek gayesiyle Toptan Satış, Strateji ve İş Geliştirme ekiplerini tek çatı altında bir araya getiren Vodafone Türkiye’nin bu doğrultuda oluşturulan yeni İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı pozisyonuna, 1 Mayıs 2021 itibarıyla Levent Gemici getirildi. 

LEVENT GEMİCİ HAKKINDA

1998 senesinde Galatasaray Üniversitesi Ekonomi bölümünü bitiren Gemici, sonrasında Paris-Dauphine Üniversitesi’nde “Kalkınmakta olan ülkelerde şirket yönetimi” master programını tamamladı. Kariyerine yurtdışında “Lafarge Group Global Strateji” ekibinde adım atan Gemici, 2001 yılında  Türkiye’de telekom sektörüne katıldı ve finansal planlama, pazarlama, regülasyon ve satış ekiplerinde yöneticilik görevlerini icra etti.
 
Vodafone Türkiye ailesine 2010 senesinde Fiyatlama ve Kârlılık Direktörü olarak katılan Levent Gemici, ardından Kurumsal İş Biriminde mobil ve sabit ürün yönetimi, fiyatlama ve müşteri değer yönetimi ekiplerine liderlik etti. Eylül 2017’de Strateji ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine getirilen Gemici, bu rolünde, kolektif strateji yönetimi ve çalışma gruplarının işleyişine liderlik etti, şirketin yeni ortaklık projelerine İcra Kurulu üyeleriyle beraber yön verdi.   
 

YORUM EKLE

Radyo

Proses Zirvesi

Dergiler