VODAFONE TÜRKİYE İCRA KURULU’NA YENİ ATAMA

Vodafone Türkiye IT İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine Ayşegül Arıcan Şeker atandı. Şeker, şirketin bilgi işlem altyapısının yönetilmesinden sorumlu olacak.

VODAFONE TÜRKİYE İCRA KURULU’NA YENİ ATAMA
Endüstrideara

Vodafone Türkiye üst yönetiminde yeni bir atama yaşandı. Şirketin IT İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı pozisyonuna 11 Ekim 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Ayşegül Arıcan Şeker getirildi. Vodafone Türkiye İcra Kurulu’ndaki dördüncü kadın yönetici olan Şeker, yeni görevinde şirketin bilgi işlem altyapısının yönetilmesinden sorumlu olacak.

AYŞEGÜL ARICAN ŞEKER HAKKINDA

İş hayatına Yapı Kredi Bankası’nda Analist ve Yazılım Geliştirici olarakadım atan Ayşegül Arıcan Şeker, sahip olduğu teknoloji ve endüstri bilgisi ile Akbank ve ING Bank gibi bankacılık sektörünün önde gelen kurumlarında görev aldı. 

28 seneyi aşan teknoloji kariyeri süresince başarılı sonuçlara liderlik eden Şeker, son görevlerinden ING Bank’ta Dijital Kanallar, Ödeme Sistemleri, Kurumsal Veri Yönetimi ve İnovasyon Lab’dan Sorumlu Uygulama Geliştirme Direktörü olarak çalıştı. Vodafone'a katılmadan önce görev aldığı Akbank’ta ise Teknoloji, Strateji, Yönetişim ve Veri Teknolojilerinden Sorumlu Bölüm Başkanı olarak görev aldı. 

Şeker, kariyeri süresince, çok sayıda büyük ölçekli teknoloji ve dijital dönüşüm projesinin yanı sıra inovasyon odaklı yeni kanalların geliştirilmesi ve yönetimine liderlik etti.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını