VIEWSONIC’DE ÜST DÜZEY ATAMA

Görüntü teknolojileri çözümlerinde dünya nın öde gelen isimlerinden ViewSonic’te 12 senedir farklı görevlerde yer alan Hasan Koçyiğit, Orta, Doğu Avrupa, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.

VIEWSONIC’DE ÜST DÜZEY ATAMA
Endüstri 40 Zirvesi

Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nü bitiren Hasan Koçyiğit, üniversite hayatı sürerken bir yandna da kendi teknoloji şirketini kurup yaklaşık 7 yıl boyunca burada çeşitli projeler geliştirdi. Daha sonra aldığı bir teklifle kurumsal hayata geçiş yapan Koçyiğit, 2009 senesinde kadar çeşitli ulusal ve uluslararası şirketlerde görev aldı ve 2009 senesinde Viewsonic’te Türkiye Ülke Müdürü olarak çalışmaya başladı. 

Hasan Koçyiğit, dünyanın ileri gelen görüntü çözümleri üreticisi ViewSonic’te Ülke Müdürlüğü görevinden sonra 2016 senesinde ViewSonic Türkiye ve Balkanlar Bölge Direktörü oldu. 3sene boyunca yüicra ettiği direktörlük görevinin ardından Koçyiğit, 2019 senesinde ViewSonic Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Direktörlüğü görevine atandı. 
 
ViewSonic’te 12 senedir farklı kademelerde müdürlük ve direktörlük görevlerini yerine getireny Hasan Koçyiğit, Kasım 2021 itibariyle ViewSonic Türkiye, Balkanlar, Doğu Avrupa ve Orta Doğu Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını