VAVACARS’TA ÖNEMLİ ATAMA

İkinci el online araç alım-satım platformu olan VavaCars, üst düzey yönetici kadrosunu sağlamlaştırmayı sürdürüyor. Bu doğrultuda VavaCars’ın yeni Finans Grubu Başkanı olarak Cem Yıldız belirlendi.

VAVACARS’TA ÖNEMLİ ATAMA
Endüstrideara

İkinci el online araç alım-satım platformu olan VavaCars’ta bir üst düzey atama daha yaşandı VavaCars’ın Finans Grubu Başkanlığı (CFO-Chief Financial Officer) görevine sektörün önemli ismi Cem Yıldız atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitiren Cem Yıldız, 2003 senesinde profesyonel iş yaşamına uluslararası denetim ve danışmanlık hizmetleri firması Ernst &Young’da vergi denetçisi olarak başladı. 2005 yılında Inteltek şirketinde finans departmanında çalışan Yıldız, buradaki görevinin ardından 2010 senesinde Danone firmasında finansal raporlama müdürlüğü görevini üstlendi. 2011 senesinde PepsiCo’ya geçen Yıldız, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli pozisyonlarda yaklaşık 9 sene çalıştı. Cem Yıldız, VavaCars’a katılmadan önce iki senedir Red Bull’un CFO pozisyonunda görev alıyordu. 
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını