banner1322
x

VAVACARS’A YENİ OPERASYON GRUP BAŞKANI

İkinci el online araç alım-satım platformu olan VavaCars’ta üst düzey bir atama yaşandı. VavaCars’ın yeni Operasyon Grup Başkanlığı pozisyonunda görev alacak isim olarak Taner Timirci belirlendi.

VAVACARS’A YENİ OPERASYON GRUP BAŞKANI
Endüstri 40 Zirvesi

İkinci el online araç alım-satım platformu olan VavaCars, yatırım senesi olarak ilan ettiği 2022’de üst düzey bir atama yaşandı. Türkiye’nin en büyük muayene ve araç yenileme merkezlerini açmak üzere olan şirket, kadrosunu sağlamlaştırmak amacıyla Operasyon Grup Başkanlığı (Chief Operating Officer (COO) pozisyonuna sektörün tecrübeli ismi olan Taner Timirci’yi atadı. 

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitiren Taner Timirci, profesyonel iş hayatına 1997 senesinde P&G Türkiye’de lojistik mühendisi olarak adım attı. Timirci, P&G kariyerinde sırasıyla paketleme departman müdürü, lojistik müdürü, Türkiye ve Johannesburg operasyonlarında müşteri hizmetleri ve lojistik grup müdürü olarak görev aldı. 

2007 senesinde Reckitt Benckiser’e dahil olan Timirci, Türkiye ve Dubai’de tedarik zinciri alanında üst düzey yönetici olarak görevine 7 yıl devam etti. Timirci, Dubai’deki tedarik zinciri bölge direktörlüğü görevinde; Rusya, Orta Doğu ve Afrika’nın sorumluluğunu yerine getirsi.

Taner Timirci, 2014 ila 2016 seneleri arasında Evyap’ta tedarik zinciri başkan yardımcılığı ve başkanlığı görevlerini icra etti. 2016 senesinde e-ticaret platformu hepsiburada'nın operasyon grup başkanlığını üstlenen Timirci, yaklaşık 6 senedir bu görevdeydi
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2022, 11:26
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını