banner1322
x

Vakkas Altınbaş’ın gündemi öğrenciler oldu

Altınbaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Altınbaş Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Üniversitesi’ndeki konferasta öğrencilere ders niteliğinde öğüt verdi.

Vakkas Altınbaş’ın gündemi öğrenciler oldu
Enerji Zirvesi

‘‘Hedef hep önünüzdedir, vazgeçmezseniz ona ulaşırsınız’’ 

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Altınbaş Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Üniversitesi’nin düzenlediği Girişimcilik ve İnovasyon Konferansları etkinliğinde, öğrencilerle buluştu. Üniversite öğrencilerine iş hayatındaki deneyimlerini anlatan Vakkas Altınbaş, geleceğin girişimcilerine ders niteliğinde tavsiyelerde bulundu.

Altınbaş Üniversitesi’nin düzenlediği Girişimcilik ve İnovasyon Konferansları’nın bu haftaki konuğu Vakkas Altınbaş idi. 26 Kasım Pazartesi günü Gayrettepe yerleşkesinde düzenlenen söyleşide Vakkas Altınbaş, öğrencilerle bir araya geldi. Altınbaş, kısa süre önce raflarda yerini alan Altın Yıllarım isimli kitabını, geçekleştirdiği girişimleri, yaptığı yatırımları, iş hayatındaki tüm yolculuğunu, tecrübelerini ve hedeflerinin peşinden gitmenin önemini Altınbaş Üniversitesi öğrencileri ile paylaştı. 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 18:11
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını