banner1322
x

Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu’nun iş gündemi…

EcoFIT Start Kombi Satışlarımızda Hedeflerimizin Üzerine Çıktık

Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu’nun iş gündemi…
Endüstrideara

Vaillant'ın gelenekselleşen Aile Toplantısı'nda konuşan Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, “Tarihimizin en yüksek satış rakamlarına ulaştığımız 2017’de, EcoFIT Start kombi ve Eco TEC Pure’un satışlarında  hedeflerimizin üzerine çıktık" dedi.


Isıtma-soğutma ve havalandırma sektörünün öncü kuruluşu Vaillant, Türkiye’deki yetkili satıcılarını bir araya getirdiği geleneksel Vaillant Aile Toplantısını 04-11 Şubat 2018 tarihleri arasında Vietnam’da “LimitSizsiniz” mottosuyla gerçekleştirdi. 
Aile Toplantısında her yıl gerçekleştirdiği farklı etkinliklerle iş ortaklarının yıla moralli başlamalarını amaçlayan Vaillant, Vietnam’daki toplantıda tüm iş ortakları ile 2017 yılındaki başarılarını kutladı ve 2018 hedeflerini katılımcılarla paylaştı. 

Toplantıda söz alan Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, kentsel dönüşüm, yoğuşmalı kombi ve yenileme pazarındaki büyümelerin etkisiyle Türkiye’deki kombi satışlarının 1 milyon adedi aştığını söyledi. Şofben, termosifon ve klimalardaki ÖTV indiriminin de pazardaki büyümeyi olumlu etkilediğini vurgulayan Avdel, sektördeki büyümenin 2022 yılına kadar devam edeceğini belirtti. 

Toplantı da söz alan Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu 2017 yılında gerçekleştirilen başarıları anlattı. Kayaoğlu “Tarihimizin en yüksek satış rakamlarına ulaştığımız 2017’de, EcoFIT Start kombi satışlarımızda hedeflediğimizin üzerine çıktık.  2017 yılında lansmanını yaptığımız Mayıs ayında piyasaya çıkan Eco TEC Pure’un satışlarında da hedeflediğimiz rakamının üzerine çıktık.  Türkiye genelindeki toplam kombi satışında 117.000 adet satış rakamına ulaştık. Klima satışlarımızda ise yüzde 18 oranında büyüme başarısı gösterdik” dedi. 

Toplantıya bir video ile katılan  Vaillant Group CEO’su Dr. Carsten Voigtlander, Türkiye’nin grup içerisinde en çok büyüyen 3. pazar olduğunu belirtti. Vaillant Group’un Türkiye’ye yatırımlarının önümüzdeki dönemde de devam edeceğini söyleyen Voigtlander Vaillant Group’un şirket yapısındaki gelişim ve değişmeler hakkında da bilgi verdi.  

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını