Unilever Türkiye’de Önemli Atama…

Unilever Türkiye, Dondurma, İçecek ve Gıda Kategorilerinden Sorumlu Bölge Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Mustafa Seçkin’i Harm Goossens’ın yerine atadı.

Unilever Türkiye’de Önemli Atama…
EndüstrideAra - Haber Detay

Goossens’ın yerine Yönetim Kurulu Başkanı olarak Mustafa Seçkin atandı.

Yurt içi ve yurt dışında Unilever bünyesinde büyük sorumluluklar üstlenen Seçkin, 28 yıl boyunca Rusya, Türkiye ve Kafkasya Bölge’lerinin dışında Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da da istikrarlı ve sürdürülebilir büyümenin liderliğini yaptı. Seçkin, 2016’dan beri de Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyordu. Seçkin, 1 Ocak 2019 itibariyle yeni görevine başlayacak.

Harm Goossens’in yeni görevi ise Global Unilever tarafından yakın gelecekte açıklanacak.

Mustafa Seçkin Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisi mezunu olan Seçkin, 1989 yılından beri Unilever bünyesinde çalışmaktadır. Gıda Pazarlama Departmanı’nda göreve başlayan seçkin, Unilever’ın tüm gıda ve marka gruplarında çalışmalar yürüttü.

Mustafa Seçkin ayrıca, 2016’dan beri sürdürülebilir küresel ekonomi için Türkiye'de ve uluslararası düzeyde özel sektör ve paydaşlarla iş birliği yapan Global Compact’in Türkiye Ulusal Ağı’nın Başkanlığı görevini de sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 18:29
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler