banner1322
x

UNİCO SİGORTA’DA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ

Unico Sigorta hisse devrine ilişkin süreçleri tamamladı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Jan Nahum olurken Yönetim Kurulu Muharras Üyesi Ender Güzeler Unico Sigorta Genel Müdürlüğüne atandı. 

UNİCO SİGORTA’DA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ
Robot Zirvesi

Unico Sigorta’da, şirketin stratejik hedefleri doğrultusunda üst yönetim kadrosunda önemli değişiklikler gerçekleştirildi. Jan Nahum şirketin hakim hissedarı konumuna geçti ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi. 2021 yılı Aralık ayından bu yana Yönetim Kurulu Muharras Üyesi olarak görev yapan Ender Güzeler ise bundan böyle Genel Müdür olarak görev yapacak. Ayrıca Unico Sigorta Yönetim Kurulu’ndaki mevcut görevini de sürdürecek. Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Emine Talay Turan ise Unico Sigorta Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmalarına devam ediyor.
 
Ender Güzeler, Anadolu Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra 25 yıldır sigorta sektöründe AXA Oyak, Fiba (Sompo), HDI, Koru ve Güneş Sigorta şirketlerinde çeşitli kademelerde Tahsilat, Rücu, Hasar, Teknik ve Satış yöneticilikleri yaptı. Güzeler, 2015-2021 yılları arasında sahibi olduğu OLV Risk Yönetimi ve Danışmanlık’ta çalışmalarını sürdürdü. 2021 yılı Aralık ayından bu yana Unico Sigorta’da Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi olarak görev yapan Güzeler, 2022 yılında Unico Sigorta Genel Müdürü olarak atandı.  
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını