banner1322
x

TÜRKTRAKTÖR'DE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK

TürkTraktör Mali İşler Direktörü olarak görev yapan Federico Pamfili  ‘Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’ görevine getirildi. Şirkette Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli ise yenilenen organizasyon yapısı kapsamında şirketin ‘Ticari Genel Müdür Yardımcısı’ olarak atandı.

TÜRKTRAKTÖR'DE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK
Enerji Zirvesi

YELİZ YİRMİBEŞ LALE-  Sektörünün önde gelen markası olan TürkTraktör, organizasyon yapısında gerçekleştirdiği bir yenilemenin neticesinde üst yönetim kadrosunda görev değişimi yaptığını duyurdu.

TürkTraktör ailesine 2019 yılında Mali İşler Direktörü olarak katılmış olan Federico Pamfili, Eylül 2020 itibarıyla görevine TürkTraktör ‘Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’ olarak devam edeceği açıklandı. Pamfili, TürkTraktör’ün tüm Mali İşler çalışmalarının yönetilmesinden ve geliştirmesinden sorumlu olarak çalışmalarını sürdürecek. 

Cassino Üniversitesi İşletme ve Yönetim Ekonomisi bölümünden 1995 yılında yüksek lisans derecesiyle mezun olan Federico Pamfili, iş hayatına 1996 yılında İtalya Iveco’da Konsolidasyon ve Raporlama Finansal Analisti olarak başlamıştır. F1999-2002 yılları arasında IT Holding’de Kontrolör olarak çalışan, 2002 yılında CNH’de çalışmaya başlayan, 2005 yılında ise Avrupa Bölgesi Ticari Kontrolörü olarak Birleşik Krallık’a giderek uluslararası kariyerini gerçekleştiren Pamfili, 2007 yılında artan sorumlulukları ile beraber CNH’ın Şikago’da bulunan global merkezine geçti, 2012 yılında ise Global Satış sonrası CFO’su olarak atandı ve 2013 yılında Yatırım ve ARGE Kontrolörü pozisyonunu üstlenerek çalışmalarını sürdürdü.  Ayrıca bu göreviyle birlikte 2018 yılına kadar İcra Komitesine de danışmanlık yaparak kariyerine bir yenisini daha ekledi. 

Birleşme ve Satınalma bölümünde kısa bir süre çalıştıktan sonra, 2019 yılında TürkTraktör’de Mali İşler Direktörü olarak çalışmaya başlayan Federico Pamfili, 1 yıl sonra TürkTraktör Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak atanarak çalışmalarını bu alanda sürdürdü. 2014 yılından bu yana Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak başarılı çalışmalara imza atan Ahmet Canbeyli ise TürkTraktör ‘Ticari Genel Müdür Yardımcısı’ olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ahmet Canbeyli, 1995 yılında Ram Dış Ticaret’te Muhasebe Uzmanı olarak başladığı çalışmalarına Muhasebe Sorumlusu olarak devam etti. 2002 -2005 arasında ise Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri’nde Mali İşler Yöneticisi olarak çalıştı.

Ahmet Canbeyli, kariyer yolculuğuna 2005 yılından itibaren 9 yıl boyunca farklı pozisyonlarda görev yapacağı KoçSistem’de devam etti. Canbeyli, KoçSistem’de sırasıyla Mali İşler ve Finansman Grup Yöneticisi, Mali İşler ve Finansman Genel Müdür Yardımcısı ve Mali İşler ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak farklı alanların yönetiminden sorumlu oldu. 
2014 yılında TürkTraktör çatısı altındaki görevine başlayan Ahmet Canbeyli, şirketin Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak 6 yıl boyunca geçekleştirdiği başarılı yönetimle önemli çalışmalara imza attı.

Ahmet Canbeyli, yeni göreviyle birlikte TürkTraktör’ün satış, satış sonrası ve pazarlama çalışmalarının tamamından sorumlu olacak.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 08:40
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını