banner1322
x

TÜRKONFED’İN YÖNETİM KURULU ÜYESİ AYÇA EROĞLU OLDU

Systemair HSK’nın Genel Müdürü olan Ayça Eroğlu, TÜRKONFED Yönetim Kurulu üyeleri arasında yer buldu. Yeni yönetimin hedeflerini açıkladığı toplantıda, “Yeni Dönem, Yeni Ufuklar” isimli vizyon belgesi tanıtıldı.

TÜRKONFED’İN YÖNETİM KURULU ÜYESİ AYÇA EROĞLU OLDU
Endüstrideara

Geleceği referans alan yaklaşımları bugünün dünyasına entegre eden iklimlendirme öncüsü Systemair HSK, yönetim kadrosunda yer aldığı kurumlarda sektörünü temsil etmeyi ve söz sahibi olmayı sürdürüyor. Son olarak Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Systemair HSK Genel Müdürü Ayça Eroğlu, toplumun refah ve huzuru için çalışan konfederasyonun içinde yer almadan dolayı mutlu olduğunu dile getridi. 

Yeni Yönetim Kurulu üyeleri arasında bulunan Ayça Eroğlu; “Öncelikle yeni yönetim kurulunun ilk toplantısında ikinci kez Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Orhan Turan’ı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Tamamen gönüllülük esasına dayanan ve 2030 için çok daha güçlü Türkiye hedefiyle çalışan konfederasyonun bir parçası olmak benim ve temsil ettiğim Systemair HSK için çok kıymetli. Şahsım adına böyle bir görevde yer aldığım için heyecanlı ve mutluyum. Beni bu göreve layık gören tüm üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 17:35
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını