banner1322
x

Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ’nın iş gündemi…

Odağımızda Sürekli Gelişmek ve Büyük Var

Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ’nın iş gündemi…
Endüstri 40 Zirvesi

Akaryakıt sektörünün lider kuruluşu Türkiye Petrolleri Dağıtım A.Ş, son dönem projelerini, bayilere yönelik çalışmalarını ve hedeflerini masaya yatırdı. Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, dev hedeflere istikrarla yürüdüklerini söyledi. 
 
Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, Türkiye Petrollerinin büyük hedeflerini açıkladı: “Türkiye’nin markası Türkiye Petrolleri olarak, istikrarla dev hedeflere yürüyoruz. Odağımızda sürekli gelişmek ve büyümek var. Tüm planlamalarımızı bu amaç ve odak noktamız etrafında şekillendiriyoruz. Bu hedefleri gerçekleştirecek güce sahibiz. Türkiye’nin köklerinden gelen değerlerine bağlı, güçlü markası Türkiye Petrolleri olarak bu hedeflere ilerlerken toplum ve sektörümüz yararına faaliyetlerle markamızı daha da güçlendireceğiz.” dedi.  Demirağ sözlerine şöyle devam etti: “Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda Türkiye Petrolleri’nin yüksek kalite ve hizmet anlayışını ülkemizin her yerine götürmeyi planlıyoruz. Bu kapsamda titiz çalışmalar yürütüyoruz. İlerleyen dönemde istasyonlarımızın sayısını artırarak ülkemizin dört bir yanına Türkiye Petrolleri’nin adını yazacağız.”

Türkiye Petrolleri Bayileriyle Birlikte Büyüyecek
Türkiye Petrolleri’nin en önemli güç kaynaklarından birinin bayileri olduğunu belirten Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ; “Dev hedeflere ilerlerken bayilerimizle birlikte büyümeyi planlıyoruz. Bu süreçte net prensibimiz her zaman bayilerimizin yanında yer alıp onların en büyük destekçisi olmak. Önümüzde uzun bir yol olsa da hedeflerimize ulaşacağımıza inancımız tam.” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 16:38
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını