banner1322
x

TÜRKİYE LPG DERNEĞİ BAŞKANI EYÜP ARATAY OLDU

Türkiye LPG Derneği’nin gerçekleştirdiği 45. Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Eyüp Aratay tekrardan seçildi.

TÜRKİYE LPG DERNEĞİ BAŞKANI EYÜP ARATAY OLDU
Makine Zirvesi

Türkiye LPG Derneği’nin 24 Mart 2021 tarihinde yapılan 45. Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim de belirlendi. Eyüp Aratay, 2 sene süreyle tekrardan Türkiye LPG Derneği Başkanı olurken Yönetim Kurulu Üyeleri ise Gökhan Tezel (Yönetim Kurulu Başkan Vekili), Armanç Ekinci (Muhasip Üye), Ayşe Abamor Bilgin, Cem Deniz, Tolgay Nur, İ. Gökhan Öztürk, M. Murat Çelik ve Fehmi Arıkan’dan oluştu. 
Türkiye LPG Derneği’nin 49 senedir sektör ve ülke yararına çalışmalarını devam ettiren en köklü platform olduğunun altını çizen Eyüp Aratay, “Türkiye LPG Derneği, kurulduğu günden bu yana çok aktif ve etkili bir STK olarak, ülkemizde LPG’nin dünyanın sayılı sektörleri arasında yer almasına öncülük etmiş, alt yapısını kurmuştur. Dernek olarak, önümüzdeki 2 yıllık yeni dönemde de ülkemiz, sektör ve kamu yararı doğrultusunda güçlü çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. 

EYÜP ARATAY KİMDİR?

Enerji sektöründeki kariyer yolculuğunda 1994 senesinden beri İpragaz’da çeşitli görevlerde yer alan Eyüp Aratay, çok sayıda önemli başarıya damgasını vurdu. 30 Eylül 2017 tarihinden itibaren İpragaz CEO’su olarak göreve adım atan Eyüp Aratay, aynı zamanda LPG’nin dünya devi SHV Energy’nin ülke sorumluluğunu da üstlendi.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını