banner1013
x

TÜKİD'e yeni başkan...

Tüm Kırtasiyeciler Derneği’nin (TÜKİD) başkanlık görevini yürüten Vecdet F. Şendil, yapılan Olağan Genel Kurul'un ardından görevini Mehmet Helvacıoğlu'na bıraktı

TÜKİD'e yeni başkan...
EndüstrideAra5

2015 senesinden bu yana Tüm Kırtasiyeciler Derneği’nin (TÜKİD) başkanlık görevini yürüten Vecdet F. Şendil, yapılan Olağan Genel Kurul'da görevini Mehmet Helvacıoğlu'na bıraktı. Konuyla ilgili olarak,  her zaman birlik ve beraberlik ilkesiyle hareket edeceklerini dile getiren Helvacıoğlu, tecrübelerini de hem yurt içinde hem de yurt dışında ihracat ve fuar çalışmalarında kullanacaklarını söyledi. 

Türkiye kırtasiye sektörünün çatısını meydana getiren Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) üyeleri, gerçekletirilen 2019 Olağan Genel Kurul'da yeni Yönetim Kurulu'nu seçti. 2015 senesinden  bu yana TÜKİD Başkanlığı görevini yürüten Vecdet F. Şendil, görevi Helvacıoğlu Kırtasiye'nin sahibi olan Mehmet Helvacıoğlu'na teslim etti. Yeni  kurul'da; Başkan Yardımcısı Muharrem Ender Karvar (Derya Dağıtım), Sözcü Üye Taha Keresteci (Ceren Kırtasiye), Muhasip Üye Cihangir Aydın (Karadeniz Kırtasiye), Asil Üyeler Reşit Keskin (Keskin Color), Bedri Karslıoğlu (Karslıoğlu Kırtasiye), Faruk Çelikten (Barker Kırtasiye), Yedek Üyeler de Abdurrahman Burak Çiftçioğlu (Fatih Kalem), Osman Çelik (Çelik Kalem), Orhan Zekai Kavak (Sema Kırtasiye), Cengiz Bakımlı (Seyhan Dağıtım) ve Mesut Özdemir (Özdeniz Kitap Kırtasiye) yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 17:57
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler